Korzyści z preferencyjnej składki ZUS PDF Drukuj Email

Osoby, które rozpoczęły prowadzenie firmy 25 sierpnia 2005r. lub później, mogą korzystać z ulgi w opłacaniu składek do ZUS. Przez pierwsze dwa lata od momentu rozpoczęcia wykonywania działalności opłacają składki na ubezpieczenie: emerytalne, rentowe, wypadkowe i dobrowolne ubezpieczenie chorobowe od preferencyjnej podstawy wymiaru. Nie opłacają składki na Fundusz Pracy.

Więcej…
 
Konsultacje z zakresu przedsiębiorczości

Zapraszamy Państwa do odwiedzania Biura Przedsiębiorczego Malborczyka, które działa w ramach projektu pn. ?Rzeka możliwości - bądź kowalem własnego losu zdobądź się na samozatrudnienie? przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Malborku.

Więcej…
 
Poradnik dla młodych przedsiębiorców PDF Drukuj Email

Od października 2009 r. PBS DGA Sp. z o.o. (Lider) wspólnie z Agora S.A. (Partner) realizuje projekt ?Na swoim? współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W wyniku wdrażania w/w projektu został udostępniony internetowy ?Poradnik dla młodych przedsiębiorców? dostępny pod adresem www.pbsdga.pl/naswoim.

Więcej…
 
Akademickie Targi Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email

W dniu 20.04.2010 r. w budynku Wyższej Szkoły Gospodarki w Malborku odbyły się Akademickie Targi Przedsiębiorczości. Ich ideą, a zarazem celem była promocja szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Wydarzenie to zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, przy współpracy z Wydziałem Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Malborku Wyższej Gospodarki w Bydgoszczy oraz Lokalnym Okienkiem Przedsiębiorczości skierowane było do szerokiego grona odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

Więcej…
 
Uwaga!!!Zostaje zawieszona działalność infolinii PDF Drukuj Email

Od dnia 18.01.2010 r. zostaje zawieszona działalność infolinii uruchomionej na potrzeby Biura Przedsiębiorczego Malborczyka.

Więcej…
 
Idealny biznes już działa! PDF Drukuj Email

Pani Adriana Ronżewska-Kotyńska laureatka konkursu ?Idealny biznes? zorganizowanego w ramach projektu pn. ?Rzeka możliwości ? bądź kowalem własnego losu zdobądź się na samozatrudnienie?, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczęła już własną działalność gospodarczą.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4